دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨
امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست . "مقام معظم رهبری"
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار ریاست جمعیت با خانواده شهید امدادگر داوود مقدم به مناسبت 22 اسفند روز شهید

روز شنبه 21 اسفند ماه 1395 ریاست محترم جمعیت آقای دکتر ضیایی به همراه مشاور ریاست جمعیت در امور ایثارگران آقای دکتر پورساداتی از خانواده شهید امدادگر داوود مقدم دیدار و سرکشی کردند .

دکتر سیدامیرمحسن ضیائی در دیدار با خانواده شهید امدادگر «داوود مقدم» که سال 1361 بعد از آزادسازی خرمشهر پس از تحمل درد و رنج فراوان دعوت حق را لبیک گفت، بر مقام شهدا به عنوان قهرمانان ملی، دینی و میهنی تاکید کرد و اظهار داشت: شهدا همیشه زنده هستند و کشور را خون شهدا و دعای مادران این شهیدان و رزمندگان اسلام نگه داشته است؛ درواقع آنها ستون‌هایی هستند که تفاوت ما را با دیگر کشورها نشان می‌دهند.

وی افزود: ایران اسلامی در این 38 سال با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است ولی همچنان سرپا و امن است، درحقیقت مردم نجیب ما با وجود مشکلات بسیار در کمال امنیت در کشور زندگی می‌کنند که آن هم به سبب وجود خون شهیدان و دعای خانواده‌های آنها و صد البته وجود رهبری فرزانه و دانا است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه باید راه شهدا را بپیماییم، بیان کرد: اگر این خط کمرنگ شود سقوط کردیم؛ همه ما، مردم و مسئولان باید پیرو این خط باشیم و این راه را نه با شعار بلکه با عمل نگه داریم.

دکتر ضیائی با بیان اینکه هلال‌احمر دستگاهی مردمی است و جز خدمت به مردم و با مردم بودن وظیفه و آرمانی ندارد، گفت: در آستانه روز شهید فرصتی شد تا یادی از شهدای امدادگر هلال‌احمر کنیم که طی دوران دفاع مقدس هستی و جان خود را در جهت اعتلای نام ایران و اسلام گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه تجدید دیدار با خانواده شهدا به ما روحیه می‌دهد، گفت: خانواده‌های شهدا نیازی به روحیه گرفتن ندارند؛ چراکه با خدا معامله کردند و درحقیقت ما نیاز داریم تا روحیه بگیریم و این راه را ادامه دهیم.

دکتر پورساداتی ضمن ابراز قدردانی از خانواده شهید مقدم و سپاسگزاری از ریاست محترم جمعیت عنوان کردند باعث افتخار جمعیت هلال احمر می باشد که ریاست آن از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس می باشند و از زحمات و حمایت های دلگرم کننده دکتر ضیایی در توجه به رسیدگی به امور ایثارگران جمعیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی نمودند و افزودند این حمایت ها باعث شده گامهایی که در جمعیت برای توجه به امور ایثارگران برداشته می شود استوارتر گردد . در این دیدار آقای دکتر گرجی معاونت محترم پشتیبانی و سرکار خانم رافع مشاور امور زنان ریاست جمعیت و مهندس رحمتی مدیر روابط عمومی ایشان را همراهی نمودند .

 

 

 


 


٠٤:٠٤ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٧١٥خروج