دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨
امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست . "مقام معظم رهبری"
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار با خانواده شهید امدادگر محمد پرورده در دهه مبارک فجر

در تاریخ 19 بهمن نماینده محترم ولی فقیه حجه الاسلام معزی و مشاور رئیس جمعیت در امور ایثارگران آقای دکتر محمد رضا پورساداتی با خانواده شهید محمد پرورده در منزل ایشان دیدار و گفت وگو کردند . شهید پروده در تاریخ 21 بهمن 1357 ، شب قبل از پیروزی انقلاب در حال امدادرسانی به مجروح تیرخورده در پشت بیمارستان امام علی (ع) در تهران مورد اصابت گلوله مزدوران رژیم پهلوی قرار گرفته و به شهادت نائل می گردند .

حجت الاسلام والمسلمین معزی در این دیدار، با اشاره به اینکه در طول سی و هفت سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، سخنان بسیاری در وصف شهدا بیان شده است گفت: شهدا افتخار ملت ایرانند. چه از نگاه دینی که رتبه و مقام رفیعی دارند و در پیشگاه خداوند زنده هستند و چه از منظر ملی و مردمی که به سبب خدمتی که به جامعه خویش کرده اند موجب افتخارند.

حجت الاسلام والمسلمین معزی با اعتقاد بر اینکه از هر منظر که به شهید بنگریم ، ارزشمند و بلند مرتبه است تصریح کرد: ‌"سرافرازی و سربلندی امروز ایران در دنیا ، عوامل گوناگونی دارد که از همه ی آنها ارجمندتر شهدای والا مقام هستند که با خون خویش درخت اسلام را آبیاری نمودند و اگر امروز جمهوری اسلامی ایران پابرجاست، عمده اش ایستادگی این انسانهای فداکار بوده است."

در این دیدار آقای مجید معزی مدیر کل دفتر نمایندگی ولی فقیه نیز همراهی داشتند.


٠٢:٢٢ - شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٥٦١    /    تعداد نمایش : ٣٤٥١خروج