جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست . "مقام معظم رهبری"
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار و تکریم خانواده معظم شهدای امدادگر در دستور کار اولین برنامه های کاری رئیس جمعیت هلال احمر قرار گرفت .

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با خانواده شهید امدادگر«عاصم ترابی»

رشادت های شهدا الگویی برای تمامی جوانان کشور بخصوص جوانان هلال احمر است

 

رئیس جمعیت هلال احمر با خانواده امدادگر شهید، مجید عاصم ترابی دیدار و گفت و گو کرد و یاد و خاطره این شهید و تمامی شهدای گرانقدر ایران اسلامی را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی شامگاه یکشنبه 7 آبان در دیدار با خانواده امدادگر شهید عاصم ترابی اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا وظیفه انسانی ما است و در واقع ما به دیدار و گفت و گو با خانواده شهدا و مرور خاطرات و رشادت های شهدا احتیاج داریم و باید تلاش کنیم این ایثارگری ها و رشادت ها، الگویی برای تمام جوانان کشور و بخصوص جوانان جمعیت هلال احمر باشد.

دکتر پیوندی به شهامت، شجاعت و دلیری امدادگر شهید، عاصم ترابی و سایر شهدای خلبان کشور اشاره و تاکید کرد: این شهید از شهدای پرافتخار جمعیت هلال احمر است.

در ادامه همسر شهید عاصم ترابی که خود نیز بازنشسته جمعیت هلال احمراست با بیان خاطراتی از شهید عاصم ترابی و نحوه شهادت ایشان گفت: شهید عاصم ترابی در هوانیروز مشغول به کار بود و با خواسته من به جمعیت هلال احمر پیوست و در جبهه های جنگ برای کمک به مصدومین حاضر می شد.

شهید، مجید عاصم ترابی متولد 1325، در دی ماه سال 1366 و در حین انتقال مجروحین جنگی به وسیله بالگرد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

یادآور می شود، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت، مشاور رئیس جمعیت در امور ایثارگران، مشاور معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه و مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر در این دیدار رئیس جمعیت را همراهی می کردند.

 


٠٩:٤٤ - سه شنبه ٩ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٥٧٢    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج