جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست . "مقام معظم رهبری"
 


  چاپ        ارسال به دوست

در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به همراه دکتر پورساداتی ، با همسر امدادگر شهید شفیع بورقانی فراهانی دیدار کرد.

 

نماینده رهبر انقلاب در دیدار با همسر امدادگر شهید فراهانی:

عزت و اقتدار کنونی انقلاب اسلامی، حاصل رشادت های شهیدان است

 

در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با همسر امدادگر شهید شفیع بورقانی فراهانی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، در این دیدار که مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران و مشاور نماینده ولی فقیه و مدیرکل حوزه نمایندگی نیز حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به شجاعت ها و فداکاری های شهدا در هشت سال دفاع مقدس، امنیت، آرامش و اقتدار کنونی کشور را مرهون رشادت‌ها و جانبازی های آنان دانست.

وی ادامه داد: ایران اسلامی و ملت بیدار آن همواره به شهیدان سر افراز خود افتخار می کند.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به مظلومیت ایران در هشت سال دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد: در جنگ عراق استکبار جهانی علیه ایران به صدام از هیچ کمکی دریغ نکردند، اما از آنجا که جبهه های حق علیه باطل، تجلی گاه عاشورای حسینی بود در نهایت همچون عاشورای حسینی خون بر شمشیر پیروز شد و فداکاری های شهیدان ما نتیجه داد.

وی تصریح کرد: نقش بی‌نظیر خانواده‌های شهدا به واسطه‌ تربیت چنین فرزندانی و همچنین صبر و بردباری آنان به پیروی از خاندان امام حسین(ع) و مکتب عاشورا در از دست دادن عزیزان خود ستودنی است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه اجر و پاداش خانواده های شهدا در نزد خداوند متعال محفوظ است خاطر نشان کرد : خون شهیدان بود که انقلاب اسلامی را زنده نگه داشت.

حجت الاسلام و المسلمین معزی با تاکید برنقش ارزشمند همسران شهدا در تربیت شایسته فرزندانشان، در نبود همسر شهید خود افزود: صبوری و تحمل رنج تربیت فرزندان بودن حضور همسر، باعث می‌شود تا جوانان برومندی در راه حفظ و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد جامعه شوند.

وی در پایان با اشاره به اینکه هدف دشمن از جنگ علیه ایران نه تخریب کشور، که نابودی انقلاب اسلامی بود خاطر نشان کرد: رشادت های شهیدان و ادامه راه آنان از سوی نسل امروز در سنگر های مبارزاتی علیه ظلم ، سبب شده است تا انقلاب اسلامی در این مدت پایدار باشد.

در پایان این دیدار از همسر شهید امدادگر فراهانی، تقدیر شد.

یاد آور می شود شهید امدادگر شفیع بورقانی فراهانی در 27 دیماه 1359 در نخستین ماه های شروع جنگ تحمیلی در بانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 


٠٩:٥٤ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠١٧    /    تعداد نمایش : ٤٦٤خروج