دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨
امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست . "مقام معظم رهبری"
 


  چاپ        ارسال به دوست

«دبیر کمیته تدوین آئین‌نامه حمایتی امدادگران و کارکنان جانباز و شهید حین خدمت» هلال‌احمر منصوب شد

در حکمی از سوی دکتر ضیائی:

«دبیر کمیته تدوین آئین‌نامه حمایتی امدادگران و کارکنان جانباز و شهید حین خدمت» هلال‌احمر منصوب شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی مشاور خود در امور ایثارگران را به عنوان «دبیر کمیته تدوین آئین‌نامه حمایتی امدادگران و کارکنان جانباز و شهید حین خدمت» هلال‌احمر منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در حکم دکتر سید امیر محسن ضیائی برای دکتر محمدرضا پورساداتی به عنوان «دبیر کمیته تدوین آئین‌نامه حمایتی امدادگران و کارکنان جانباز و شهید حین خدمت» هلال‌احمر آمده است: «با عنایت به ارزش و اهمیت مقام ایثارگری و از خودگذشتگی امدادگران و کارکنان عزیز جمعیت هلال‌احمر در عرصه امدادرسانی و حوادث محتمل در جریان این ماموریت‌های خداپسندانه، به موجب این ابلاغ به عنوان «دبیر کمیته تدوین آئین‌نامه حمایتی امدادگران و کارکنان جانباز و شهید حین خدمت» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با نظارت دبیرکل محترم جمعیت و با همت و تلاش مجدانه و همکاری و همفکری سازمان‌ها و حوزه‌های مرتبط جمعیت و برون جمعیت در تدوین آئین‌نامه جامع و کامل و در شأن حمایت از امدادگران و کارکنان عزیز با لحاظ همه ظرفیت‌های عملی جمعیت اقدامات لازم جهت تصویب و ابلاغ آن صورت پذیرد.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت اهداف والای جمعیت از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

 


٠٥:٣٥ - يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٨٩٤    /    تعداد نمایش : ١٨١٤خروج