دفتر ایثارگران

دوشنبه 03 آبان 1400

جلسه شورای فرماندهان پایگاه های مرکز بسیج جمعیت هلال احمربه میزبانی پایگاه بسیج سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی به نقل از پایگاه بسیج شهید چمران در این نشست صمیمانه که مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر نیز حضور داشت؛ نحوه برگزاری ویژه برنامه های هفته بسیج در آذرماه مورد بحث و بررسی قرارگرفت و عملکرد مراکز بسیج جمعیت هلال احمر در هفته بزرگداشت دفاع مقدس ارزیابی و بر رفع مشکلات واحد های بسیج این نهاد تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی به نقل از پایگاه بسیج شهید چمران در این نشست صمیمانه که مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر نیز حضور داشت؛ نحوه برگزاری ویژه برنامه های هفته بسیج در آذرماه مورد بحث و بررسی قرارگرفت و عملکرد مراکز بسیج جمعیت هلال احمر در هفته بزرگداشت دفاع مقدس ارزیابی و بر رفع مشکلات واحد های بسیج این نهاد تاکید شد.

دکتر فرجی مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی ضمن تقدیر از فعالیت های بسیج در سطح جمعیت هلال احمر و سازمان تدارکات پزشکی عنوان نمود؛ ما خدمتگزار بسیجیان هستیم و امیدوارم بتوانیم ره روی بسیجیان مخلص باشیم. وی در ادامه افزود بسیج همان بسیج دوران دفاع مقدس است، اما مأموریت بسیج در حال حاضر و با توجه به شرایط، تفاوت کرده و در سنگرهای دیگری مشغول صیانت و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

دکتر محمد رضا پورساداتی فرمانده بسیج جمعیت هلال احمر در سخنرانی خود ضمن تشکر از میزبانی شایسته پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران سازمان تدارکات پزشکی و همراهی خوب و صمیمانه دکتر فرجی مدیرعامل سازمان با این واحد؛ فعالیت های پایگاه مقاومت بسیج سازمان تدارکات پزشکی را مثبت والگویی خوب توصیف کرد وگفت: کارمندان پرتلاش سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر به عنوان بسیجیان نمونه همواره درخدمت آرمانها و اهداف این سازمان خدمتگزار بوده و برای کاهش آلام انسانها بی منت مجاهدت می نمایند.

وی سازمان تدارکات پزشکی را بازوی توانمند و اجرایی جمعیت هلال احمر بر شمرد و گفت: به اعتقاد ما تمام کسانی که برای گره گشایی از مشکلات مردم تلاش می کنند؛ بسیجی هستند وکارمندان پرتلاش سازمان تدارکات در تمامی بخش ها؛ معرف شخصیت والا وخدمتگزار بسیج می باشند.

دکتر پورساداتی با اشاره به رسالت خطیر بسیجیان جان برکف گفت: بسیج و بسیجی همواره درخدمت آرمانهای نظام و مردم بوده و در مقاطع مختلف جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، سازندگی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان پیشگام بوده و اکنون سربازان جان برکف جبهه های اقتصاد مقاومتی به شمار می آیند.

او باارایه گزارشی از ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس درسال جاری؛ گفت: برای برگزاری هرچه با       شکوه تر برنامه های هفته بسیج آماده می شویم و اعتقاد داریم که جایگاه رفیع این نهاد مردمی باید بیش ازپیش تبیین و مردم شریف کشورمان با خدمات و تلاش های فرزندان گمنام و بی ادعای ایران اسلامی آشنا شوند.

عباس ابراهیمی فرمانده بسیج پایگاه شهید چمران درسازمان تدارکات پزشکی نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حمایت های بی شائبه مسئولان بسیج جمعیت هلال احمر از اقدامات بسیج سازمان تدارکات  و همراهی صمیمانه دکتر فرجی مدیرعامل سازمان؛ خدمات شبانه روزی کارکنان سازمان تدارکات و شرکت های تولیدی تحت پوشش را مصداق بارز خدمت بی منت عنوان کرد و گفت: بیش از200 نفر از کارمندان این سازمان عضو پایگاه مقاومت بسیج بوده و در مقاطع مختلف در برنامه های اعلامی سازمان تدارکات و جمعیت هلال احمر حضوری فعال و شایسته دارند.

فرمانده پایگاه بسیج شهید چمران با اشاره به این مطلب که تقریباً نیمی از اعضای بسیج سازمان تدارکات پزشکی را خواهران تشکیل می دهند، گفت: سازمان تدارکات و داروخانه های هلال احمر میدان عملی خدمت به مردم و دردمندان هستند و خوشحالیم که با عنوان بسیجی فعال در برنامه های انسان دوستانه سازمان تدارکات پزشکی حضوری فعال داشته و داریم.

دراین نشست حسین جعفری دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس درجمعیت هلال احمر، گزارشی از برگزاری ویژه برنامه های این هفته در سازمانها و مراکز جمعیت هلال احمر ارایه کرد.

کلمات کلیدی