دفتر ایثارگران

دوشنبه 03 آبان 1400

قدردانی از خانواده شهید بورقانی فراهانی به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مشاور رئیس جمعیت در امور ایثارگران، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مدیرکل امور مجلس و معاون پشتیبانی جمعیت هلال احمر با حضور در منزل همسر شهید بورقانی فراهانی از مجاهدت های ایشان قدردانی کردند.

محمد نصیری، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با ابلاغ سلام و قدردانی رئیس جمعیت هلال احمر از خانواده شهید بورقانی فراهانی گفت: شهدا و به خصوص شهدای امدادگر جایگاه ویژه ای دارند که باید به آن ها توجه ویژه ای شود و دست آوردهای آن ها تبیین شود.

وی افزود: نسبت به جایگاه شهدا و اقدامات بزرگی که آن ها انجام داده اند غفلت شده است. شهدای امدادگر در محل هایی شهید شده اند که سخت ترین مقاطع و زمان های جنگ بوده و از خود رشادت های زیادی نشان داده اند تا به رزمندگان امدادرسانی انجام دهند.

نصیری خاطرنشان کرد: فرهنگ شهادت همچنان در میان کادر هلال احمر وجود دارد و پرسنل، داوطلبان و جوانان هلال احمر در همین ایام شیوع کرونا و در زمان هایی که حوادث طبیعی رخ می دهد، به خوبی نشان داده اند که در خط مقدم حفاظت و صیانت از مردم حضور دارند. نمونه هایی از این رشادت ها را می توان در واکسیناسیون، غربالگری بیماران و کمک به خانواده های نیازمند به خوبی مشاهده کرد.

 

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *