دفتر ایثارگران

دوشنبه 03 آبان 1400
دیدار با آزاده سرافراز علی اکبر سپهری

دیدار رئیس محترم جمعیت و مشاور رئیس جمعیت در امور ایثارگران با آزاده سرافراز علی اکبر سپهری

دکتر کریم همتی و دکتر پورساداتی و هیات همراه به مناسبت سالروز بازگشت ظفرمندانه آزادگان به کشور؛ به دیدار علی اکبر سپهری، از آزادگان جمعیت هلال احمر رفتند و از ایشان تجلیل و تقدیر بعمل آمد

دیدار با آزاده سرافراز

دکتر کریم همتی به مناسبت سالروز بازگشت ظفرمندانه آزادگان به کشور؛ به دیدار علی اکبر سپهری، از آزادگان جمعیت هلال احمر رفت.

رئیس جمعیت هلال احمر در این دیدار، تاکید کرد: دیدار با آزادگان و اسرای جنگ ایران و عراق که دلاورانه در جنگ تحمیلی حضور داشتند و برای حفظ خاک ایران تا پای جان مقاومت کردند؛ حداقل و کمترین کاری است که از ما برمی آید.

همتی در ادامه به رشادت های سربازان ایرانی در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اشاره و از زحمات این آزاده سربلند هلال احمر تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکر است آزاده معزز؛ علی اکبر سپهری که از همکاران بازنشسته جمعیت هلال احمر استان تهران است، فروردین ماه سال 67 در فکه به دست گروهک منافقین اسیر شده و به مدت 8 ماه در اسارت بوده است.

در دیدار امروز، دکتر مهرزادی رئیس حوزه ریاست، دکتر پورساداتی مشاور رئیس جمعیت در امور ایثارگران و رمضانی مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمععیت هلال احمر، دکتر همتی را همراهی کردند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *